Filtry

Wielkość oczka
Grubość sznurka

Siatki na pole golfowe

Siatka na pola golfowe wykonywana jest na każdy wymiar

Siatki na pola golfowe to siarki, które wykonywane są nad wyraz starannie, dzięki czemu nie ma potrzeby zastanawiać się, czy na pewno spełnią swoją rolę użytkową. Idealnie nadają się zarówno na mniejsze, jak i większe pola. Należy jedynie pamiętać o tym, by posiadały adekwatne wymiary, ponieważ tylko wtedy, będą świetnie wywiązywać się z tego zadania, jakie zostało na nie nałożone.

Siatka na pola golfowe wykonywana jest na każdy wymiar

Zalety siatki na polu golfowym

Dlatego producenci z branży oferują je w wersji standardowej, ale i na indywidualne zamówienie. To powoduje, że nie trzeba się obawiać, że nie będą się sprawdzać. Każda siatka musi być doskonale dopasowana, gdyż wtedy dobrze zabezpieczy boisko oraz usprawni grę. Siatki te wykonuje się z bezwęzłowego polpropylenu PP, gwarantującego ich wzorcowe użytkowanie na zewnątrz. Nie będą poddawać się działaniu szkodliwych warunków atmosferycznych w skutek czego sprawdzą się przez wiele lat.

 Zastosowanie siatek z polipropylenu

Mała wielkość oczek tych siatek, to najlepsze zabezpieczenie pola golfowego, co jest kwestią bezdyskusyjną. Dlatego tak dobrze jest je montować. Dobrze też prezentują się one pod względem wizualnym, co jest następną zaletą, której to nie da się zbagatelizować. Wszystkie pola golfowe, gdzie znajdą się owe siatki, będą świetnie odbierane przez osoby, które z nich korzystają, gdyż szybko dostrzegą one jak korzystne było zamontowanie siatki w takim miejscu. Należy tylko pamiętać o ich właściwym eksploatowaniu, a bez wątpienia nie będzie trzeba się przejmować ich całościową prezencją. Właśnie to bodaj najbardziej przemawia za ich zakupem.

Siatki ochronne na pola golfowe

Wybierz odpowiednią siatkę na pole golfowe i skonfiguruj ją podając wymiary, ilość sztuk i kolor. Aby zamonotwać siatkę w szybki i prosty sposób można wybrać zestaw montażowy.


  • cena 9,46 zł za m2
      Siatki na pole golfowe Gęsta siatka o oczkach 2x2 cm zabezpieczająca przeznaczona do użycia na polach golfowych. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości polipropylenu PP zapewnia odporność na warunki atmosferyczne oraz UV, dlategom może być używana...
    9,46 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji