Siatka do bagażnika   

Siatki do bagażników wykonywane są według podanego przez klienta wymiaru

W każdym bagażniku znajduje się mnóstwo rzeczy, które są obowiązkowym wyposażeniem dla kierowcy samochodu. Niestety, bardzo często ich liczba potrafi doprowadzić do chaosu w bagażniku, który powoduje niekontrolowane przemieszczanie się rzeczy podczas jazdy. Na taką okazję przygotowano siatki do bagażnika. Idealne zabezpieczenia, ale i możliwość uporządkowania tego, co do tej pory nie miało swojego miejsca. Siatki produkowane metodą bezwęzłową zapewniają trwałość.

Wykonane z dwóch materiałów wysokiej jakości, o szerokim zastosowaniu, czyli polipropylenu oraz polietylenu. Całość charakteryzuje giętkość i elastyczność. Odporność na działaniu czynników zewnętrznych i różnego rodzaju warunków atmosferycznych, stąd swoje zastosowanie znajdują nie tylko w bagażnikach. Materiały te są odporne na działanie substancji chemicznych, kwasów, zasad, soli, bezbarwne i bezwonne, dlatego świetnie nadają się do wykorzystania, jako zabezpieczenie w bagażniku.

Trwałość zagwarantowana zostaje także poprzez produkcję bezwęzłową. Tak wykonana siatka nie odkształca się, w związku z czym może być użytkowana przez długi czas. Wciąż jednak pozostaje na tyle elastyczną, by zabezpieczyć swobodnie to, co do tej pory w bagażniku nie miało dogodnego miejsca. Można wybrać siatkę praktycznie w dowolnym rozmiarze, decydując się na pożądany rozmiar oczek oraz kolor sznurka, a dla łatwego montażu przygotowano komplet montażowy, który zadanie to czyni prostym do wykonania, szybkim, a także wyjątkowo bezproblemowym.

Wybierz siatkę bagażnikową, która najbardziej będzie odpowiadała oczekiwaniom, aby zrealizować zamówienie podaj parametry siatki czyli długość, wysokość, kolor i ilość sztuk. Do każdej siatki można wybrać zestaw montażowy składający się z linki PCV 4 mm, śrub rzymskich, karabińczyków i zacisków.


 • cena 9,46 zł za m2
   Siatka ochronna do bagażnika Wysokiej jakości siatka ochronna do bagażnika – wykonana z trwałego i mocnego polipropylenu PP o grubości 2 mm, z niewielkim oczkiem o wymiarach 2x2 cm. Doskonała jako skuteczne zabezpieczenie przestrzeni załadunkowej...
  9,46 zł
 • cena 10,41 zł za m2
   Siatka do bagażnika produkowana na wymiar Trwała i odporna na zerwanie siatka do bagażnika – o oczkach w wymiarach 4,5x4,5 cm oraz z grubego sznurka polipropylenowego PP 3 mm. Niezastąpiona w zabezpieczaniu przestrzeni załadunkowej w bagażnikach...
  10,41 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów