Siatka na łóżeczko

Siatki na łóżeczka wykonywane na każdy wymiar podany przez klienta

Siatki na łóżeczka dla dzieci to siatki o jakich muszą pomyśleć rodzice wtedy, kiedy będzie im zależeć na tym, aby w ich domu panował całkowity porządek oraz by oczywiście nie musieli się przejmować o dzieci. Tego rodzaju siatki zabezpieczające są nad wyraz pomocne i znacznie usprawniają opiekę nad dzieckiem. Pełnią funkcję ochronną.

 

Dzięki temu, że będą się one znajdować zamontowane przy łóżeczku dziecko nie upadnie oraz się nie skaleczy. Siatka zrobiona jest z bezwęzłowego polipropylenu PP, w związku z czym przystosowana jest do tego, żeby znaleźć się w mieszkaniu. Trzeba mieć pojęcie nad tym, jak dobrze będzie ją zamieścić, a równocześnie zadbać o pełne spersonalizowanie zlecenia. Grubość siatki, liczba oczek i ich rozmieszczenie, jest to tak istotne, iż nie można tego zaniedbać. W przypadku, kiedy rodzice wybiorą stosownie siatkę zabezpieczającą to w nocy, bądź za dnia kiedy nie będą przebywać z dzieckiem nie będą musieli absolutnie zastanawiać się nad tym, czy jest ono bezpieczne.

 

To zaś stanowi najlepsze poręczenie tego, iż warto inwestować w takie siatki. Rodzic odpowiedzialny to rodzic, który myśli o takich kwestiach i w tym wypadku tak samo wszystko powinno być stosownie zadbane. Siatki na łóżeczka są wykonane profesjonalnie i doskonale spełniają swoją funkcję. Siatka na łóżeczko jako siatka domowa sprawdza się w trakcie pierwszych lat życia dziecka, szczególnie kiedy zaczyna się ono przemieszczać. I dlatego okazuje się niezbędna, o czym też wiedzą początkujący młodzi rodzice.

Wybierz odpowiednią siatkę na łóżeczko, skonfiguruj zamówienie podając wymiary siatki, kolor oraz ilość sztuk. Do każdej siatki oferujemy komplet montażowy składający się z linki 4 mm, karabińczyków ocynkowanych, zacisków do linki oraz 2 śruby rzymskie.


 • cena 9,46 zł za m2
   Siatka PP na łóżeczka dzięciece  Trwała i bezpieczna w stosowaniu siatka ochronna przeznaczona na dziecięce łóżeczka – o niewielkich oczkach o wymiarach 2x2 cm oraz grubości 2 mm, wykonana z polipropylenu PP. Doskonała do zabezpieczania łóżeczek...
  9,46 zł
 • cena 10,41 zł za m2
   Siatka na łóżeczko dziecięce Wysokiej jakości siatka polipropylenowa PP na łóżeczka dziecięce – z oczkami o wymiarach 4,5x4,5 cm, ze sznurka o grubości 3 mm. Doskonale nadaje się jako ochrona dla dzieci. Wykonana w technice bezwęzłowej, dodatkowo...
  10,41 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów