Siatka na schody

Siatki na schody wykonywane są na wymiar - cennik siatek na schody

Siatki na schody mają na celu zabezpieczać przestrzeń pomiędzy poszczególnymi schodami. Montowane powinny być w budynkach, w których liczy się stosowne zabezpieczenie oraz pełna ochrona. Domy i szkoły nadają się do tego najbardziej. Robi się je z bezwęzłowego polipropylenu PP, jak większość tych siatek, przy jakich liczy się to, by głównie były trwałe oraz odporne na różne czynniki.

 

Takie siatki sprawdzają się we wszystkich obiektach, gdzie przebywają małe dzieci. Dzięki nim można zauważyć, że całość budynku pozostaje idealnie zabezpieczona. Kolejnym ważnym wyznacznikiem jest to, że dzieci nie są narażone na upadki, poprzez co zniwelowane zostaje zagrożenie dla ich zdrowia oraz życia. Siatki na schody powinny być stosowane również wtedy, kiedy w domu znajdują się zwierzęta. Można zapoznać się wnikliwie z ofertą handlową tych siatek, a szybko wywnioskuje się, że jak najlepiej wywiązują się z tej roli użytkowej, jaka to im została nadana. Każda siatka na schody bez wątpienia będzie się idealnie prezentować. Jednak najbardziej znacząca jest ich funkcjonalność, czego na szczęście podobnie nie da się zakwestionować.

 

Jeśli zaś ktoś ma wątpliwości, co do eksploatacji siatki, to zawsze może zaczerpnąć wszystkich informacji u producenta. Siatki domowe, pod postacią siatek na schody, sprawdzają się w mniejszych, jak i większych domach. Trzeba tylko pamiętać o tym, by były one dokładnie wymierzone. Warto pomyśleć nad tym, czy nie powinno się ich zamieszczać w obiektach użyteczności publicznej.

Po wybraniu siatki na schody skonfiguruj towar, podaj wymiary siatki, kolor oraz ilość sztuk. Posiadamy szeroki wybór oczek. Do siatki można wybrać komplet montażowy, składający się z 2 śrub rzymskich, karabińczyków ocynkowanych, zacisków do linki i linki 4 mm PCV.


 • cena 9,46 zł za m2
   Siatka ochronna na schody - drobne oczko Bezpieczne schody w domu czy szkole, tam, gdzie znajduje się małe dziecko, to podstawa – siatka zabezpieczająca na schody wykonana z trwałego sznurka polipropylenowego PP o oczkach 2x2 cm oraz grubości 2 mm...
  9,46 zł
 • cena 10,41 zł za m2
   Siatka ochronna na schody  Wysokiej jakości siatka zabezpieczająca o oczkach 4,5x4,5 cm i grubości 3 mm przeznaczona do stosowania na schodach – wykonana z polipropylenu PP o wysokiej wytrzymałości i trwałości. Doskonała do stosowania w szkołach...
  10,41 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów